Telekomunikacja

W zalewie informacji na temat rzeczywistych i projektowanych kierunków rozwoju rynku telekomunikacyjnego trudno odnaleźć się dziś nawet fachowcom. Każdy z dostawców, doradców, analityków używa swego hermetycznego języka, tworzy neologizmy, używa niezrozumiałych skrótów. To wszystko zaciemnia obraz tego, co oferuje nam rynek telekomunukacyjny w XXI wieku.

Nasze podejście do tematu różni się znacząco. Nie oferujemy kota w worku. Mówimy prostym, zrozumiałym językiem. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować oczekiwania klientów. Znamy ten rynek od podszewki. Staramy się podejść do zaprezentowanych problemów i projektów businessowo.

Oferowane przez nas rozwiązania można podzielić na kilka ogólnych kategorii. Oczywiście jest to jednynie część naszej oferty. W zakres naszych kompetencji wchodzi projektowanie, wdrażanie i nadzór nad systemami telekomunikacyjnymi od początku do końca, zarówno w zastosowaniach dla małych i średnich firm, jak i duże systemy klasy operatorskiej połączone tak zwanymi interconnectami z siecią publiczną (PSTN).