Consulting

Szybkość zmian w dzisiejszym świecie implikuje konieczność szybkiej adaptacji do nowych warunków biznesowych. Szybkie, trafne i wizjonerskie decyzje to podstawa sukcesu każdej firmy. Pomagamy naszym Klientom uzyskać płynącą z naszego doświadczenia, wiedzy i zaangażowania przewagę konkurencyjną nad innymi uczestnikami rynku.

Jeśli telekomunikacja to nie trzon Twojego biznesu, chętnie pomożemy Ci zająć się wszystkimi sprawami z nią związanymi. Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie sprzętowe, zaprojektujemy sieć, wskażemy najatrakcyjniejsze dla Ciebie oferty operatorów, wdrożymy i zadbamy o utrzymanie całości struktury. Zapewnimy pomoc i wizytę w wypadku awarii.

Dla tych, którzy z telekomunikacji zamierzają uczynić podstawę swojej firmy mamy równie ciekawą i kompletną ofertę. Dobór optymalnego kosztowo i architekturalnie rozwiązania to nasza specjalność. Wiemy jak zapewnić ochronę inwestycji w szybko zmieniającym się świecie telefonii internetowej (VoIP) oraz tradycyjnej (PSTN). Doradzimy Ci jak połączyć te dwa światy. Pomożemy w optymalnym skonfigurowaniu sprzętu i sieci. Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet. Niemniejsze znaczenie ma dla nas również komfort klientów naszych klientów.